Press "Enter" to skip to content

Posts published in “Спорт”

Трет по ред пораз на Пелистер, овој пат од Блокотехна

Блокотехна – Пелистер 97:69 Кошаркарите го забележаа третиот пораз оваа сезона, на гостувањето во Гевгелија, а домашната екипата која беше фаворит уште прес почетокот на…

Mission News Theme by Compete Themes.