Press "Enter" to skip to content

Кривична за поранешен директор на “Нискоградба“

СВР Битола до ОЈО Битола, поднесе кривична пријава против К.К (55) од Битола, поранешен директор на КЈП “Нискоградба” Битола за сторени кривични дела “злоупотреба на…

Mission News Theme by Compete Themes.