Press "Enter" to skip to content

Bitola News

Билтен на МВР: Кривична за битолчанка која опожарила возило

Секторот за внатрешни работи Битола поднесе кривична пријава против Т.Н.М. (54) од Битола, за сторено кривично дело “предизвикување општа опасност“. На 18 мај годинава во…

.

Mission News Theme by Compete Themes.