Press "Enter" to skip to content

Одложени работите на “Водовод“, вода ќе има

Заради лошите временски услуги  ЈКП „Водовод“ Битола ја  одлага изведбата  на работи на  регионалниот цевковод од средна зона која беше најавена за денес 15.11. 2017 година.      

           

Be First to Comment

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Mission News Theme by Compete Themes.