Press "Enter" to skip to content

Соопштение на ЈКП “ВОДОВОД“ – Битола

Почитувани,

ЈКП „Водовод“ – Битола

им соопштува на сите правни и физички лица

корисници на услугите на ЈКП „Водовод“ – Битола

дека од ден 02.05.2018 година

работното време ќе биде од 07:00 до 15:00 часот.

Со почит,

ЈКП  „Водовод“ – Битола

More from ВестиMore posts in Вести »

Be First to Comment

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *