Press "Enter" to skip to content

Фото вест: Одбележан меѓународниот ден на младите

Си музички хепенинг кој се одржа во паркот кај Саат кулата во Битола се одбележа “Меѓународниот ден на младите“.

На настанот во голем број беа присутни, токму оние на кои и им беше посветен денот, младите.

More from ВестиMore posts in Вести »