Press "Enter" to skip to content

Ноќниот клуб “Расчекор“ го прослави 27 роденден

Синоќа  ноќниот клуб “Расчекор“ го прослави 27 роденден од отворањето.

Роденденот беше прославен со голема забава и голем број на пријатели кои дојдоа на сопствениците да им го честитаат роденденот.

Ноќниот клуб во изминатите 27 години прерасна во култно место за битолчани.

Be First to Comment

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Mission News Theme by Compete Themes.