Press "Enter" to skip to content

“УНА НОВА“ совршено место за разубавување и опуштање за престојните празници

Празници се ближат ….  и посветете си моменти за уживање и разубавување во козметичкиот салон “УНА НОВА“. Амбиентот во козметичкиот салон “УНА НОВА“  во празнична атмосфера совршен за прекрасни моменти на опуштање и  разубавување.Секоја жена сака да изгледа негувано, средено и убаво за празниците кога има посебни прилики за праслава со пријатели, колеги  или романтични вечери со саканата личност. Заради тоа тимот на “УНА НОВА“ е тука со сите козметички третмани и услуги за нега на лице, тело, раце, нокти.

“УНА НОВА“ нуди  подарок ваучер во вредност од 400 денари, а користете услуги за 800 денари. Купете таков ваучер за себе или подарете на блиска личност.Тимот на “УНА НОВА“ ви посакува среќни празници и Новата 2019 биде ваша година на убавина и здравје.

Be First to Comment

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Mission News Theme by Compete Themes.