Press "Enter" to skip to content

“De Luxe Art“ парфимерија – со секоја купена чанта, гратис наочари за сонце

Во “De Luxe Art“ парфимерија, која се наоѓа во Старата битолска чаршија, пристигна најновата зимска колекција на женски чанти.Единстено во “De Luxe Art“ парфимерија предновогодишна акција: “КУПЕТЕ ЧАНТА И ДОБИЈТЕ ГРАТИС НАОЧАРИ ЗА СОНЦЕ“Количината е ограничена.

Be First to Comment

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Mission News Theme by Compete Themes.