Press "Enter" to skip to content

Билтен на МВР: во интернет-кафе пронајдено исчезнатото девојче

На 08 јануари во интернет кафе на улица „Елпида Караманди“ во Битола полициски службеници од Секторот за внатрешни работи Битола ја пронашле А.М.(14) од Битола,која на 05 јануари од нејзината мајка беше пријавена за исчезната.

Be First to Comment

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Mission News Theme by Compete Themes.