Press "Enter" to skip to content

Билтен на МВР: се скарале, после ги натепале, за кој има првенство во сообраќајот

На 11.01.2019 година во 02,30 часот во СВР- Битола А.С.(20) од село Ивањевци пријавил дека на 10.01.2019 година околу 23,00 часот во Битола на улицата “Нико Фундали“ тој и неговиот брат физички биле нападнати од страна на непознато лице на возраст од околу 40 години поради недоразбирање околу давање на првенство во сообраќајот.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Be First to Comment

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Mission News Theme by Compete Themes.