Press "Enter" to skip to content

Слаткарница “ГТ“ – известување

Почитувани,

Ве известуваме дека поради реновирање на кафе -слаткарница “ГТ“ која се наоѓа кај Камен мост, сите нарачки на торти и продажба ќе се примаат во “ГТ кафе“, наспроти “Веро“ на Широк Сокак. 

Ви благодариме на довербата!

Be First to Comment

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Mission News Theme by Compete Themes.