Press "Enter" to skip to content

Не тргнувајте кон Ресен и Охрид, блокади на патот

Поради одржување протест во двата правци е блокиран патниот правец А3 Битола – Ресен на м.в “Макази“ во двата правци.

Патот е блокиран од 11 часот.

Be First to Comment

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Mission News Theme by Compete Themes.