Press "Enter" to skip to content

Известување: утре горниот дел на Широк Сокак и “Рузвелтова“ три часа ќе биде без вода

Почитувани корисници,

Ве информираме дека, утре,  четврток, 21 февруари, горниот дел од улицата “Широк Сокак“ (односно од кино “Македонија“ до вино бар “Буре“) и улицата “Рузвелтова“ ќе има прекин во водоснабдувањето во периодот од 8 до 11 часот.

ЈКП “Водовод“

More from БитолаMore posts in Битола »