Press "Enter" to skip to content

Билтен на МВР: Се степале малометници, пријавил таткото на нападнатиот

На 23.02.2019 година во 00.25 часот во СВР Битола, Н.Е. (38) од Битола пријави дека на 22.02.2019 година околу 23.00 часот пред кафе бар лоциран во Центарот за култура неговиот 14-годишен син физички бил нападнат од друг малолетник.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.