Press "Enter" to skip to content

Димитар Илиевски – Мурато 1953-1989

На 10 мај 1989 година, пред 30 години, го освои Монт Еверест 

Be First to Comment

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Mission News Theme by Compete Themes.