Press "Enter" to skip to content

Кафе слаткарница “ГТ“, оглас за работа на повеќе позиции

Кафе слаткарница “ГТ“ има потреба од работници на повеќе позиции во производство и продажба.

-Работнички во производство. 

-Двајца келнери/ки

-Двајца шанкери/ки

-Две продавачки на сладолед

За повеќе информации обратете се на 075-237-252

Be First to Comment

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Mission News Theme by Compete Themes.