Press "Enter" to skip to content

Опожарени два камиони кај Буковски мост (фото)

Два камиони се опожарени во гаража кај “Буковски мост“, а пожарот ги вознемири и жителите на овој дел од градот. На самото место била и протовпожарната единица, а утрово пожарот беше изгаснат.

More from ВестиMore posts in Вести »