Press "Enter" to skip to content

Фото вест: Широк Сокак денес беше сладок, заради “СН финансии“

-Љубов треба да има во секој ден, а за чоколатца ќе се погрижиме ние,е пораката на “СН финансии“, упатена денес на Широк Сокак до битолчани.

More from ВестиMore posts in Вести »