Press "Enter" to skip to content

Фитнес мени во градската кафеана во хотел “Епинал“-Битола

Време е за есенско чистење на телото,време е за есенска детоксикација, а градската кафеана во хотел “Епинал“ во Битола и шефот на кујната Александар Видоевски, подготвија посебно фитнес мени кое се состои од:
-Чаден лосос со авокадо и домат
-Брускети капрезе
-Тортиља од спанаќ и пилешко
-Омлет со изварка и брокула
-Омлет од спанаќ и моцарела
-Печени јајца со авокадо
-Овесна каша со свежо овошје и бадем.
За сите кои вежбаат во фитнес центарот на хотел “Епинал“ во Битола, имаат 10 % попуст на фитнес мени со прикажување на картичка за членство.