Press "Enter" to skip to content

СВР Битола: прво се скарале, после се степале

На 25.10.2020 во Полициска станица Битола, М.Ј. (77) од Битола, пријавил дека настанала вербална расправија помеѓу него и Т.Р., која прераснала во физичка пресметка.

По документирање на случајот против нив ќе биде поднесен соодветен поднесок.

More from ВестиMore posts in Вести »