Press "Enter" to skip to content

“LINHAI“ квадрицикли, во “Синпекс“-Битола, за забава и во зима

Забавата може да трае во текот на целата година! И во зима, “LINHAI“ квадрицикли нудат незаменлива авантура на снегот, во “Синпекс“ -Битола.

“LH300“ и “LH400“ се економични теренски моторцикли  со компактни но моќни агрегати, високи перформанси и зачудувачки ниска цена за врвниот квалитет кој го добивате. Имаат складна шасија која пружа максимален комфорт и уживање при секојдневно користење. Придвижувани се од тивки, 4-тактни мотори со водено ладење, располагаат со електронски подесив погон на две или четири тркала, независна суспензија на сите тркала и автоматска трансмисија од канадскиотпроизводител “CVTech“.

Покрај исклучително ниската цена, располагаат и со богата опрема и тоа: масивен заштитен браник, моќно витло од 3.000 lbs, преден и заден робусен багажник, контрола на движење. опрема за влечење, штитници за раце, дигитален, мултифункционален дисплеј, целосно LED осветлување и што уште не.

Вашето слободно време и викенд екскурзиите повеќе никогаш нема да бидат здодевни. По пат или екстремна патека, макадам, снегили кал, не постои пречка за овие моќни теренски моторцикли кои се неколкукратни носители на престижната награда“ATV Design of the Year”, во неколку светски земји. Повелете во “СИНПЕКС“ – Битола и проверете зошто.

ПРОМО ЦЕНА за моделот LH300: 3.990 EUR

ПРОМО ЦЕНА за моделот LH400: 4.420 EUR

Можност за плаќање на рати по ЕКСТРА услови!

Инфо и целосна спецификација: 047/208-500

 
Побзајте, ги трошиме последните количини за годинава!!!