Press "Enter" to skip to content

СВР Битола: жена физички нападната на “Девеани“

На 08.07.2021 во Полициска станица Битола, Н.Л. од Битола пријави дека на ул.„Девејани“ во Битола била физички нападната од страна на две лица на 26 и 39 годишна возраст.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

More from ВестиMore posts in Вести »