Press "Enter" to skip to content

СВР Битола: битолчанец нападнат со остар предмет во дворот на болницата

К.К. (40) од Битола пријавил дека околу 09,00 часот во близина на делот за медицина на трудот при Клинички Центар Битола по претходна расправија бил физички нападнат со остар предмет од 32 лице од Битола.

По целосното документирање на случајот ќе следи соодветен поднесок.

More from ВестиMore posts in Вести »