Press "Enter" to skip to content

ЈКП “Водовод“ – Битола: утре без вода од 8 до 10 часот од “Аеро“ до “Јагода“

Известување!

Поради реконструкција на водоводната мрежа, во текот на утрешниот ден 25 септември 2021 без вода ќе бидат корисниците на улица “Широк Сокак“, од кафе-бар“Аеро“ до кафе- бар “Јагода“.

Водоснабдувањето ќе биде во прекин од 08:00 до 10:00 часот.

ЈКП “Водовод“ – Битола

More from ВестиMore posts in Вести »