Press "Enter" to skip to content

Започна продажбата на билети за ЕХФ лигата, Еурофарм Пелистер – Татабања

Започна продажбата на билети за натпреварот од четвртото коло на ЕХФ лига Европа – Еурофарм Пелистер – Татабања, кој ќе се одигра во вторник (23 ноември) во 18:45 часот, во спортскатасала во Битола.

Билетите по цена од 250 денари може да се купат во:

– билетарница на спортската сала „Боро Чурлевски“ во Битола пред почетокот на натпреварот
– БРОДЕРС ТОБАКО
– ДИМПО ТОБАКО
– На веб страницата www.kartieurofarm.mk

More from СпортMore posts in Спорт »