Press "Enter" to skip to content

“Revalid“ акција во аптеки “Роса Вита“

Со секое купено пакување на “Revalid“ ампули за ревитализација, добивате уште едно ПОДАРОК! 40 ампули по цена за 20 ампули!

Посетете не:  https://goo.gl/maps/hpjxeoMqsmNfZL3E7

Благодарение на енергетската формула со кофеин, Revalid® тоникот за коса ги зајакнува фоликулите на косата, го спречува опаѓањето на косата и овозможува нејзино растење.

Кофеинот исто и ја зајакнува слабата коса и ја заштитува од понатамошно оштетување.

Дополнително нежната масажа при нанесување помага да се стимулира циркулацијата на крвта во скалпот која е корисна за целата коса. Пантенолот, екстрактот од пченични никулци и екстрактот од овес дополнително го смируваат скалпот.

Не содржи парабени, сулфати и силикон.

More from КомерцијаMore posts in Комерција »