Press "Enter" to skip to content

Во Битола променливо облачно со слаб до умерен ветер од јужен правец

Денес, понеделник, 14 февруар, во Битола, според прогнозите на метеоролозите на Управата за хидрометеоролошки работи, времето ќе биде променливо облачно со слаб до умерен ветер од јужен правец. Температурата во Битола до 10 степени.

Утре, вторник, 15 февруар, во Битола времето ќе биде променливо облачно со слаб до умерен ветер од јужен правец. Температурата во Битола до 10 степени.

More from ВестиMore posts in Вести »