Press "Enter" to skip to content

Утре, 17 часот, фан-зона на Еурофарм Пелистер за натпреварот со Кадетен Шафхаузен

ФАН-ЗОНА НА РК ЕУРОФАРМ ПЕЛИСТЕР спонзорирана од “Златен даб“

ЕХФ Лига Европа – група “Д“ (осмо коло)

Еурофарм Пелистер – Кадетен Шафхаузен

Вторник, 22 февруари 2022 година (17:00 – 18:45 часот)
во подтрибинскиот простор на спортската сала „Боро Чурлевски“ – Битола.

забавен и навивачки дел

подгревање на атмосферата со Златен даб

продажба на дресови на РК Еурофарм Пелистер по рекламни цени

(продажбата од среда 23 февруари ќе биде достапна на продажната интернет страница на клубот)

More from ВестиMore posts in Вести »
More from СпортMore posts in Спорт »