Press "Enter" to skip to content

Атмосферата на трибините во Битола, ветер во грб на ракометарите (фотогалерија)

Екипата на Еурофарм Пелистер вечерва ја заврши групната фаза од групата “Д“ во Евро лигата, а убедливата победа беше дополнета со одличната атмосфера на трибините.А, на трубините одлична кореографија, стари лига на истите места, но и нови…Како беше на трибините низ фотографии…

More from ВестиMore posts in Вести »
More from СпортMore posts in Спорт »