Press "Enter" to skip to content

Во Битола сончево со мала локална облачност, температурата до 21 степен

Денес, четврток, 14 април, во Битола, според прогнозите на метеоролозите на Управата за хидрометеоролошки работи, времето ќе биде сончево со мала локална облачност и со слаб ветер од променлив правец. Температурата до 21 степен.

Утре, петок, 15 април, во Битола времето ќе биде сончево со мала локална облачност и со слаб ветер од променлив правец. Температурата до 21 степен.

More from ВестиMore posts in Вести »