Press "Enter" to skip to content

ЈКП “Водовод“: со прекинато водоснабдување до 14 часот Долно Оризари, трн и Карамани

ЈКП “Водовод“ ги известува граѓаните дека на ден 16.08.2022 (вторник) поради дефект на водоводната мрежа, прекинато водоснабдување ќе имаат корисниците на вода од селата Долно Оризари, Трн и Карамани.

Водоснабдувањето ќе биде во прекин од 08,30 до 14 часот.

More from ВестиMore posts in Вести »