Press "Enter" to skip to content

“Голд Фелиција“ ги пречека освојувачите на Супер купот, потоа заедно прославија

-Шампионите градат шампиони, соработката раѓа нови победи и успеси. Честитки за ракометарите на Еурофарм Пелистер за освоениот трофеј од Супер купот на Македонија, витешката борба и достојното репрезентирање на нашиот град. “Голд Фелиција“ како партнер на клубот ги пречека ракометарите по големиот успех, се вели во соопштението на “Голд Фелиција“, а од таму додаваат:
 
-Чест е да се биде во победничкиот тим, бидејќи само победници бираат победници. Од почетокот на нашата соработка нижеме само победи. Три трофеи во еден месец стигнаа во Битола, 
More from КомерцијаMore posts in Комерција »