Press "Enter" to skip to content

Во Битола променливо облачно и нестабилно со пороен дожд

Денес, вторник, 27 септември, во Битола, според прогнозите на метеоролозите на Управата за хидрометеоролошки работи, времето ќе биде променливо облачно и нестабилно со локален пороен дожд, грмежи и засилен јужен ветер. Температурата во Битола до 23 степени.

More from ВестиMore posts in Вести »