Press "Enter" to skip to content

Поради одрон затворена обиколницата над Битола

Авто мото сојузот на Македонија утрово со соопштение дека од 01:10 часот, поради одрон на камења на патниот правец А3 Прилеп – Ресен, кај обиколницата над Битола, сообраќајот се пренасочува низ централното градско подрачје.

More from ВестиMore posts in Вести »