Press "Enter" to skip to content

Во Битола сончево, температурата до 9 степени

Денес, вторник, 14 февруар, во Битола, според прогнозите на метеоролозите на Управата за хидрометеоролошки работи, времето ќе биде сончево. Ќе дува умерен ветер од северен правец. Температурата во Битола до 9 степени.

Утре, среда, 15 февруар, во Битола, времето ќе биде сончево. Ќе дува со слаб до умерен ветер од северозападен правец. Температурата во Битола до 9 степени.

More from ВестиMore posts in Вести »