Press "Enter" to skip to content

Еурофарм Пелистер: продажба на влезници за финалето од Купот, утре во 12 часот пред сала

РК Еурофарм Пелистер од Битола ги известува своите навивачи и симпатизери дека за финалето на Купот на Македонија во ракомет, клубот обезбеди билети за натпреварот за титула.

Официјалната продажба ќе започне во 12 часот пред спортската сала “Боро Чурлевски“.

More from ВестиMore posts in Вести »
More from СпортMore posts in Спорт »