Press "Enter" to skip to content

И годинава Библиотеката со ваучери за првачињата

НУУБ „Св. Климент Охридски“- Битола и оваа година започнува со кампањата „ВАУЧЕР ЗА ПРВАЧИЊА“.

-Сите првачиња запишани во учебната 2023/2024 година ќе добијат ваучери за едногодишна бесплатна членарина во нашата библиотека. Бидете и вие дел од нашето големо семејство. Се гледаме во септември. Доаѓаме кај вас, порачаа од Библотеката.

More from ВестиMore posts in Вести »