Press "Enter" to skip to content

СВР Битола: млада битолчанка нападнала колешка во казино

На 07.09.2023 во 16.40 часот во СВР Битола, 44 годишна жена од Битола пријавила дека во 03.00 часот во казино во Битола, каде била вработена, по претходна расправија, била физички нападната со тврд предмет од нејзината колешка на возраст од 21 година  од Битола. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.