Press "Enter" to skip to content

Во Битола сончево со умерена облачност и тивко, температурата до 10 степени

Денес, недела, 31 декември 2023 година, во Битола според прогнозите на метеоролозите на Управата за хидрометеоролошки работи, времето ќе биде сончево со умерена облачност и тивко. Температурата во Битола до 10 степени.

Утре, понделник, 1 јануари 2024 година, во Битола времето ќе биде сончево со мала до умерена облачност. Температурата во Битола до 10 степени.

More from ВестиMore posts in Вести »