Press "Enter" to skip to content

СВР Битола: 25 годишен син со остар предмет нападнал татко на возраст од 55 години

На 03.04.2024 во 18.45 часот во СВР Битола, 55 годишен битолчанец пријавил дека бил физички нападнат од неговиот син на возраст од 25 години, кој употребил и остар предмет.

Се преземаат мерки за расчистување на настанот.

More from ВестиMore posts in Вести »