Press "Enter" to skip to content

Posts published in “Вести”

Вести од Битола и околината

Билтен на МВР: две кривични пријави за злоупотреба на службена положба и овластување

СВР Битола поднесе известување против Н.С.(56) од Битола, овластен проценител на имот, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „злоупотреба на службена положба…