Press "Enter" to skip to content

Билтен на МВР: татко пријавил за исчезната ќерка од село Братиндол

На 11.10.2018 година во 22:00 часот во Секторот за внатрешни работи Битола, Ш.А. (60) од село Братин Дол, битолско, пријавил дека истиот ден околу 14:00 часот од домот во непознат правец се оддалечила неговата ќерка Ј.А. (33).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.