Press "Enter" to skip to content

Posts published in “Култура”

Отворена изложбата “Со љубов од Битола“ и доделени наградите (фотогалерија)

Синоќа на 25  септември во галерискиот простор културен центар Магаза во Битола свечено беше отворено 11. издание на фото изложбата “Со љубов од Битола“ на…