Press "Enter" to skip to content

Bitola News

Прес-конференција на Еурофарм Работник-најава за натпреварот против Хановер (фото)

Ракометарите на Еурофарм Работник в недела ќе го играат натпреварот против германската екипа, бундеслигашот,  Хановер. Овој натпревар кој ќе биде само за престиж, бидејќи двете…

Mission News Theme by Compete Themes.