Press "Enter" to skip to content

Posts published in “Вести”

Вести од Битола и околината

Страшна сообраќајка: Цапарчанец удрил во кружниот тек со џип, ја скршил канделабрата и заврши на неврохирургија (фото)

Рано наутро на крстосницата се скучила страшна сообраќајка кога возач управувајќи со патничко моторно возила марка “џип нисан“ утрово околу 4 часот удрил во бетонскиот…

Mission News Theme by Compete Themes.