Press "Enter" to skip to content

СВР Битола: физички напад во Долно Оризари

На 08.08.2021 во 03.40 часот во СВР Битола, З.Т. (37) од с. Долно Оризари, битолско, пријавил дека околу 00.30 часот бил физички нападнат од 37 годишник. Се работи на расчистување на случајот.

More from ВестиMore posts in Вести »