Press "Enter" to skip to content

Билтен на МВР: приведен 25 годишен битолчанец

На 28.08.2021 во 12.50 часот во Битола од полициски службеници од СВР Битола, е лишен од слобода 25 годишник од Битола, бидејќи кај него била пронајдена прашкаста материја.

По документирање на случајот против пријавениот ќе биде поднесен соодветен поднесок.

 

More from БитолаMore posts in Битола »