Press "Enter" to skip to content

Фото вест: ракометарите на Еурофарм Пелистер на тим билдинг на Големо Езеро

Ракометарите на Еурофарм Пелистер од Битола слободниот викенд по гостувањето во Белорусија го искористија за тим билдинг. Ракометари и тренерот Жељко Бабиќ, се искачија на Пелистер, односно до Големо Езеро.

Според она што го напишаа и споделија на социлајните мрежи ракометарите на Еурофарм Пеистер се воодушевени од убавините на Баба Планина и од погледот кон Големо Езеро.

More from ВестиMore posts in Вести »