Press "Enter" to skip to content

Билтен на МВР: нападната малолетник во Битола

На 10.09.2021 во 15.50 часот во СВР Битола, С.Т. (54) од Битола пријавила дека на 02.06.2021 во Битола нејзиниот малолетен син бил физички нападнат од друг малолетник.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

 

More from ВестиMore posts in Вести »